VKV

Místo pro příspěvky občanů na libovolné téma ...

VKV

Příspěvekod kamilhluchy » stř bře 14, 2012 10:13 pm

...existuje nějaký nástroj, který by tuto firmu dostal pryč z prostor bývalého mlýna?
...na vlaky jsem si zvykl, ten projede párkrát za noc, ale firma VKV ta jede nonstop - hučí, troubí, nakládají, vykládají, ve dne v noci, neustále stojí kamiony na mostě, blokují to, v zimě napadne trochu sněhu, tak i oba směry, řidiči jezdí po vesnici jako hovada, prostě byl to nešťastný nápad tam té firmě umožnit podnikat....proč jim to někdo neumožnil např. v bývalém JZD?...tam je prostoru, je to mimo, nemusí jezdit přes centrum.....
...nevadí to jenom mě, ale spoustě lidí v okolí i v městysu...bude tento problém někdo ze zástupců městyse řešit, nebo se bude čekat, až kamion sejme nějaké dítě?
kamilhluchy

Re: VKV

Příspěvekod rvanek » čtv bře 15, 2012 8:16 am

Dobrý den, souhlasím s Vámi, také se mi působení této společnosti ve zmiňovaných prostorách nelíbí. Už v loňském roce jsem - z pozice zastupitele - tuto věc probíral s panem starostou a použil jsem téměř totožné argumenty. Výsledkem našeho rozhovoru na toto téma však bylo konstatování, že městys nemá v ruce žádnou rozhodovací pravomoc, která by této společnosti zakázala v objektu bývalého mlýna působit. Můj názor však je, že se s tím bude muset něco udělat. Zkusím otázku znovu otevřít na jednání vedení městyse. S pozdravem Radek Vaněk
rvanek

Příspěvekod Regina » čtv bře 15, 2012 10:17 pm

Nejlíp, přijít na zastupitelstvo a začít řešit.
Regina

Příspěvekod kamilhluchy » ned bře 25, 2012 9:54 pm

...nejlepší asi bude firmu bombardovat stížnostmi,hygiena,rušení nočního klidu, petice, jednání s dopravním inženýrem, aby umístil u Bolera a na začátku ulice Vinohradní od Týnce dopravní značku zákaz vjezdu nákladním automobilům do 3,5tuny, flastrovat to tam, aspoň bude mít policie chvilku žně :D , až firma sama ukončí provoz :) ...popřípadě přivolat média....
kamilhluchy

Zpět na DISKUZE